Bank zdjęć


Przedstawione w Galerii "Tajga" zdjęcia można zakupić. Większość wykonana jest na diapozytywach 35mm co zapewnia wysoką wierność reprodukcji kolorów (fotografujemy głównie materiałach Fuji: Provia 100f, Provia 400f, Velvia, Astia, Sensia 100 i 400, a także Kodakach: Ektachrome 100VS i 100SW oraz Elitechrome 100 ExtraColor oraz na Agfie Scalii 200 - przezrocza czarno-białe) Pozostałe kilka wykonane jest na profesjonalnych materiałach negatywowych.

Aby uzyskać odpowiednią jakość zdjęć staramy się właściwie dobrać sprzęt, który pozwoli na nieskrępowane fofografowanie w bardzo rozmaitych warunkach - używamy odpowiednio dobranych obiektywów (m.in z optomechaniczną stabilizacją obrazu) podpiętych do lustrzanki małoobrazkowej. Jakość zdjęć pozwala na uzyskanie znacznych powiększeń (wykonywane z nich były powiększenia do 30x45cm).
Dysponujemy również skanami fotografii w wysokiej rozdzielczości (w części zdjęć do 4000dpi).
Warunki sprzedaży ustalane są za każdym razem indywidualnie.

W przyszłości w tym miejscu dostępna będzie wyszukiwarka pozwalająca wybrać nasze fotografie według rozmaitych kryteriów (np. tematu, miejsca wykonania, pory dnia, rodzaju kadru).

Kontakt:

Iwona Kaliszewska <iwona@tajga.org>
Sebastian Kaliszewski <s@informa.pl>